10-10-2002, 12:08 AM
<!--QuoteBegin--></span><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE </td></tr><tr><td id='QUOTE'><!--QuoteEBegin-->En break, si....<!--QuoteEnd--></td></tr></table><span class='postcolor'><!--QuoteEEnd-->
J'avoues
J'avoues
