11-10-2007, 03:45 PM
Ah oui et.......Week end powaaaaaaaaaa [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/bounce.gif[/img]
Ch'nord nous voila [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/coucou.gif[/img]
Ch'nord nous voila [img]style_emoticons/<#EMO_DIR#>/coucou.gif[/img]
